Ciężko Się Żyje


O komiksie

Ciężko Się Żyje…

Czyli jedyny słuszny styl patrzenia na świat

Komiks ten oparty jest na faktach (do tego autentycznych!) i przedstawia spotkania grupki znajomych. Wszystkie postacie, miejsca oraz wydarzenia przedstawione w nim są po prostu real i mają być czymś w rodzaju pamiętnika bądź podsumowania naszych spotkań, tekstów, złotych myśli itp.

Nie jest on przeznaczony dla ciotopedałów, gejów, murzynów, niemców, rusków, dresów, debili, polityków, ludzi powszechnie uznawanych za normalnych, abstynentów, francuzów, gothów, angoli, irlandczyków, technozjebów, ludzi oglądających ju ken densy itp., emosów, policjantów, strażników wiejskich, ćpunów, Howarda Webba i Miroslava Kloze(ta) ze względu na poczucie humoru i poziom żartów, które zrozumieć może tylko elita. Tak więc, jeżeli należysz do którejś z powyższych grup to wypierdalaj.

Możecie zarzucać nam brak sensu w tych komiksach, tekstach itp. Możecie psioczyć na jakość i wykonanie strony, rysunków itp. Ważne są treści przekazywane w nich a nie czy kreski są ładnie poukładane. Rysunki mogą wyglądać jakby piorun w rabarbar zajebał bo nie o to tu chodzi. Strona też jest brzydka, bo dostosowaliśmy ją do wyglądu Twojego ryja.

Jeżeli nie odstraszył Cie ten opis to zapraszam do lektury

Reklamy

Dodaj komentarz so far
Dodaj komentarzSkomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s%d blogerów lubi to: